Aktualności

Sprawozdanie dotyczące obrotu nominałowego banknotów i bilonu

 

W związku ze zgłoszeniami zapotrzebowania na sprawne wykonanie zaleceń związanych z wykonywaniem okresowych sprawozdań dotyczących liczby banknotów i monet przeliczonych, przesortowanych i sprawdzonych pod kątem autentyczności, ponownie wprowadzonych do obrotu i odprowadzonych do NBP oraz znajdujących się na stanie banku w myśl Zarządzenia nr 19/2016 Prezesa NBP z dnia 17.08.2016 na początku lutego 2020 podjęto prace związane z ich automatyzacją.

W związku z odmiennością zakresu działań, które Państwo jesteście zobowiązani wykonać w ramach przygotowania w/w sprawozdań oraz tym, że prawdopodobnie zakres w/w czynności może zostać poszerzany również o Państwa bieżące potrzeby przygotowano odrębny projekt/analizę który umożliwi ich wykonanie.

Pragniemy poinformować Państwa, że toczące się prace związane z przygotowaniem i testowaniem odpowiedniego oprogramowania zostaną zakończone w bieżącym tygodniu
i przygotowywany projekt (analiza) będzie dostępny począwszy od następnego tygodnia.

 

Klientów zainteresowanych w/w rozwiązaniem (analizą) prosimy o kontakt drogą mailową na adres biura Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"COMP BESKIDY - K. GŁOMBIK I S. MICHALAK", SPÓŁKA JAWNA
aleja Armii Krajowej 220, Pawilon 1, pokój 109
43-316 Bielsko-Biała

QR

umow-btn.png

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem