KLAUZULA INFORMACYJNA


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) informujemy, że:

1. Administratorem danych jest "COMP BESKIDY - K. GŁOMBIK I S. MICHALAK",
SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Bielsku-Białej, aleja Armii Krajowej 220, Pawilon 1, pokój 109.

2. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

3. Przetwarzanie polega wyłącznie na przechowywaniu następujących danych osobowych:
1) imię i nazwisko
2) telefon i e-mail

4. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu rodo@compbeskidy.pl

5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu , żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych , jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wnoszenia skargi do Organu Nadzorczego.

6. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu wskazanego w pkt. 2 niniejszej Klauzuli informacyjnej.

7. Dane udostępniane przez Panią /Pana nie będą podlegały udostępnianiu podmiotom trzecim.

"COMP BESKIDY - K. GŁOMBIK I S. MICHALAK", SPÓŁKA JAWNA
aleja Armii Krajowej 220, Pawilon 1, pokój 109
43-316 Bielsko-Biała

QR

umow-btn.png

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem